jak wybić się na instagramie

 

Jak wybić się na Instagramie - poznaj 4 sposoby

 

Czas przemyśleć, jak promować swoje konto na Instagramie, aby jak najszybciej się wybić. Dlaczego teraz? Ponieważ szybka ewolucja i rozwój Instagrama oznacza, że to, co działało w przeszłości, nie przyniesie Ci takiego samego zaangażowania odbiorców i zasięgu dzisiaj.

 

Przestrzeń wizualna na Instagramie staje się coraz bardziej zatłoczona markami walczącymi o klientów. Dlatego trzeba mieć jak najwięcej taktyk, aby promować Instagram wśród swoich docelowych odbiorców.

 

W tym przewodniku opisaliśmy kilka całkowicie wykonalnych sposobów, które wyjaśniają, jak wybić się na Instagramie.

 

Regularnie twórz kontent - Twój profil ma być żywy, oto pierwsza odpowiedź jak wybić się na Instagramie

 

Zaczniemy od najpopularniejszej, ale i najważniejszej wskazówki. Zacznij od optymalizacji treści postów i profilu. Zdjęcia, memy, krótkie filmy, kolaże z fotografii - nie brakuje treści, na które możesz opublikować, aby wypełnić swój kanał na Instagramie. Aby dowiedzieć się, co najlepiej sprawdza się wśród Twoich odbiorców, musisz poeksperymentować.

 

Oznacza to zwiększanie produkcji i częste publikowania treści. Publikowanie na Instagramie przynajmniej raz dziennie jest zgodne z najlepszymi praktykami platformy, a wielkie marki, takie jak H&M, publikują do trzech razy dziennie, aby skutecznie wybić się na Instagramie.

 

Na co konkretnie zwrócić uwagę podczas pub;ikowania? Oto kilka rzeczy, które przyniosą szybkie rezultaty:

 

Często korzystaj z Instagram Stories

 

A skoro mowa o częstym publikowaniu, to właśnie dlatego Instagram Story są tak cenne. Dodawanie treści za pośrednictwem Stories zasadniczo pozwala pojawić się na pierwszym miejscu w kanałach Twoich followersów i szybciej wybić się na Instagramie. Pamiętaj, możesz swobodnie publikować Insta Stories jedną po drugiej, nie martwiąc się o spamowanie swoich obserwujących. Piękno Stories polega też na tym, że są wykonywane ad-hoc i nie musisz się tak bardzo starać, aby Twoje kreacje były tak bardzo dopracowane.

 

Wybij się na Instagramie - dołącz już dziś!

 

Oznaczaj marki, obserwujących i lokalizacje, kiedy tylko możesz

 

Hashtag to zaskakująco skuteczny sposób, który pozwala wybić się na Instagramie. Ale nie chodzi tylko o hashtagi. Na przykład, oprócz dodawania hashtagów, możesz oznaczyć inne marki, adresy i profile. Biorąc pod uwagę, że powiadomienia pingują każdego, kto je otrzyma, odpowiednie tagi są subtelnym sposobem zachęcania do zaangażowania.

 

Nie zapomnij też oznaczyć lokalizacji! Na przykład, jeśli odwiedzasz fizyczną lokalizację (np. biuro swojej firmy lub ulubioną knajpkę), posty specyficzne dla lokalizacji pozwalają odkrywać nowych potencjalnych obserwatorów. Oznaczanie lokalizacji jest niezbędne do promocji lokalizacji na Instagramie

 

Kreatywnie korzystaj z dodatków Instagrama

 

Na przykład nowe interaktywne naklejki, takie jak naklejka Quiz, reprezentują nowe sposoby, w jakie marki mogą nawiązać kontakt z obserwującymi, aby uzyskać bardziej unikalny i interaktywny rodzaj promocji na Instagramie.

 

Filtry AR dla Instagram Stories to efekty fotograficzne, których możesz używać do modyfikowania zdjęć zrobionych przez przednią i tylną kamerę telefonu komórkowego. Teraz każdy użytkownik Instagrama może utworzyć filtr AR. Utworzone przez Ciebie filtry, pojawią się również w galerii efektów, gdzie każdy Instagramer może go znaleźć. W jaki sposób utworzenie filtra AR pomaga wybić się na Instagramie? Za każdym razem, gdy ktoś użyje Twojego filtra AR, w lewym górnym rogu pojawi się nazwa Twojego konta.

 

Publikuj konsekwentnie i we właściwym czasie

 

Kiedy użytkownicy wchodzą w interakcję z Twoimi postami, zwiększone zaangażowanie followersów daje Ci trochę zasięgu od algorytmu. Algorytm Instagrama, który działa na Twoją korzyść to jest sedno pytania, jak wybić się na Instagramie. Tak więc regularność w dawaniu obecnym obserwatorom czegoś wspaniałego do interakcji może pomóc w przyciągnięciu nowych obserwujących.

 

Jak często powinieneś publikować? Analizy przeprowadzone przez największe marki wykazały, że ​​codzienne publikacje zwiększą liczbę obserwujących cztery razy szybciej niż publikowanie rzadziej niż raz w tygodniu. A najlepszy czas na publikowanie postów na Instagramie to między 8: 00-12: 00 oraz 16-17 w dni powszednie. Jednak wszystko zależy od konkretnego użytkownika i Twoi odbiorcy mogą mieć inne nawyki niż wskazują analizy. Najlepiej przetestuj różne pory publikowania lub użyj narzędzia takiego jak Hootsuite Analytics, które może pokazać najlepszy czas kiedy się publikuje zdjęcia dla odbiorców na podstawie wcześniejszego zaangażowania, wyświetleń lub ruchu Twoich obserwujących.

 

jak wybić się na ig

 

Organizuj konkursy i rozdawaj gadżety, oto druga wskazówka jak wybić się na Instagramie

 

Oto dający do myślenia fakt: marki, które organizują konkursy, powiększają swoje grono obserwujących o 70% szybciej niż te, które tego nie robią. Zalecamy przeprowadzenie jednorazowej promocji konkursowej na Instagramie, aby przetestować, czy konkursy są czymś, co pozwoli Ci wybić się na Instagramie.

 

Konkursy na Instagramie mogą pomóc Ci wybić się na Instagramie, jeśli Twój proces zgłoszeniowy obejmuje proszenie ludzi o obserwowanie Cię i komentowanie jednego z Twoich zdjęć lub oznaczanie znajomego. Oznaczeni znajomi również zobaczą Twój post i mogą również zdecydować się na dodanie komentarzy i śledzenie Twojego konta.

 

Jedną z opcji na wybicie się na ig jest zorganizowanie konkursu z produktami znanej marki, następnie oznaczenie tej marki jak i jej obserwujących.

 

Zachęcanie do generowania treści przez użytkowników w ramach konkursu może również pomóc w dotarciu do większej liczby kont. Ludzie dowiedzą się o Twoim konkursie z postów, które stworzą ich znajomi. Jest to skuteczny sposób na budowanie zaufania wśród nowych obserwatorów, zwiększy wyszukiwania i przyciąganie większej liczby gałek ocznych do swojej strony.

 

Krosslinkuj na inne social media i współpracuj, oto trzeci sposób jak wybić się na Instagramie

 

Najważniejszym sposobem na zdobycie obserwujących na Instagramie za darmo jest ułatwienie ludziom znalezienia Cię. Jeśli masz już obserwujących w innej sieci społecznościowej, na przykład poinformuj fanów z Facebooka lub innej sieci społecznościowej o swoim koncie na Instagramie.

 

Na przykład możesz promować swoje treści z Instagrama na Facebooku i Twitterze, aby zmaksymalizować zasięg swoich treści. Udostępnij link do swojego profilu na Instagramie i daj swoim obecnym fanom z FB powód, aby go sprawdzić i przy okazji dac Ci lajki na facebooku. Dobrym powodem do sprawdzenia Twojego prfilu na Insta jest konkurs :-)

 

Jeśli dopiero zaczynasz swoje konto na Instagramie, upewnij się, że opublikujesz trochę treści, zanim wypromujesz konto w innym miejscu. Celuj w minimum 12 postów miesięcznie.

 

Wybij się na Instagramie - dołącz już dziś!

 

Oto kolejna ważna statystyka dla każdego, kto myśli o tym, jak wybić się na Instagramie: 60% konsumentów twierdzi, że śledziłoby markę na Instagramie po obejrzeniu jej, gdy jest promowaną jest przez wpływowego influencera, któremu ufają.

 

Mówiąc najprościej, współpraca z influencerem wiąże się z relacją z innym kontem na Instagramie ze sporą liczbą zaangażowanych obserwujących. Publiczność influencerów powinna idealnie odzwierciedlać Twoją własną lub umożliwiać Ci dotarcie do nowej grupy użytkowników i wybić się na Instagramie.

 

Promuj posty dzięki płatnym kampaniom reklamowym, to czwarty tip jak wybić się na Instagramie

 

Nie zaniedbuj potencjału płatnej promocji na Instagramie. Okej, to nie jest do końca darmowy sposób na wybicie się na Instagramie. Ale reklamy na Instagramie mogą być potężnym sposobem na szybkie wybicie się na Instagramie, dzięki wyświetlaniu swoich treści ludziom, którzy w przeciwnym razie by ich nie zobaczyli.

 

Możesz dotrzeć do odbiorców według lokalizacji, danych demograficznych, a nawet kluczowych zachowań i zainteresowań. Możesz także utworzyć podobną grupę odbiorców na podstawie osób, które już wchodzą w interakcję z Twoim profilem.

 

Jak promować swoją firmę na Instagramie? Przejdź do profilu firmowego, dotknij posta, który chcesz promować, dotknij opcji Promuj pod obrazem posta. Teraz wybierz cel „Uzyskaj więcej odwiedzin w profilu i witrynie”, podaj szczegóły promocji, na przykład grupę odbiorców (do kogo chcesz dotrzeć), budżet (ile chcesz wydać) i czas trwania (jak długo chcesz prowadzić promocję). Następnie dotknij opcji Promuj, aby dokończyć konfigurację promocji, po sprawdzeniu i zatwierdzeniu promocja zostanie włączona.

 

Jak wybić się na Instagramie - podsumowanie

 

Niestety płatna reklama w mediach społecznościowych staje się coraz droższa. W ramach platformy reklamowej Instagrama możesz skorzystać z efektownych opcji reklamowych, aby zdobyć nowych klientów, choć cena może wynieść od 20 zł za 100 kliknięć dla popularnych branż aż do 10 zł za jedno kliknięcie w bardziej dochodowych branżach, np. finansowej.

 

Każde nowe konto na Instagramie zaczyna się od zera obserwujących i zera lajków. Przeważnie każdy użytkownik Instagrama chce mieć ogromną bazę obserwujących, co często może być jego marzeniem jeszcze przed założeniem konta. Niemniej jednak stworzenie dużej liczby obserwujących oraz lajków od zera wymaga czasu i ogromnej ilości wysokiej jakości treści, wysokiego wskaźnika zaangażowania followersów. 

 

Gromadzenie ogromnej liczby polubień i obserwujących na Instagramie jest o wiele bardziej wymagające niż mogłoby się wydawać. Regularne publikowanie zdjęć to podstawa. Inwestowanie czasu i pieniędzy w zaangażowanie na Instagramie pozwoli Ci zdobyć większą liczbę obserwujących, zwiększając w ten sposób sprzedaż dzięki wyższym współczynnikom konwersji.

 
Instagram Followers

Instagram followers to często wybierana usługa, polega ona na pozyskiwaniu dla klienta prawdziwych obserwacji w serwisie Instagram. Followers Instagram to została stworzona zarówno z myślą o małych kontach, które dopiero starają się wejść w Social Media jak i dużych użytkownikach, dla których każdy obserwujący jest cenny. Stworzyliśmy więc Instagram Followers, prawdziwe obserwacje, które pomogą Ci wybić się na Instagramie co poskutkuje zwiększeniem sprzedaży i podniesie ruch w witrynie. Instagram Followers to kompromis między ceną a jakością, polecamy!

 

Instagram / Facebook Like

Instagram / Facebook Like to usługa dla każdego. Nie istotne czy prowadzisz firmę lub jesteś blogerką modową a może tylko hobbistycznie robisz i udostępniasz zdjęcia. Powodów są różne - każdy z nas chciałby być popularny i podnieść zasięgi. Instagram / Facebook Like to prawdziwe polubienia od prawdziwych użytkowników którzy bardzo szybko pomogą Ci znaleźć nowych odbiorców na Twoim koncie. Zdobywanie like na Instagramie / Facebooku to wielka przyjemność!